-> Skočit rovnou na obsah

Využijte Internet ke své propagaci

SEO

Jak funguje SEO?

Jako příklad uveďmě firmu, která nabízí ustájení koní. Tato firma se rozhodla, že nechá optimalizovat své webové stránky na klíčové slovo „ustájení koní“. Po úspěšně provedené optimalizaci se webové stránky firmy začnou objevovat na předních pozicích výsledků vyhledávaní a na stránky tak začnou přicházet lidé, kteří hledají přesně to, co firma nabízí. V tom je právě obrovská síla SEO.

ukazka
Pro zvětšení klepněte na obrázek.

Co vše se při optimalizaci provádí?

Jak dlouho po optimalizaci budou stránky na předních pozicích?

Z předchozích zkušeností mohu říci, že mnou optimalizované stránky jsou na předních pozicích bez zásahu do optimalizace již 2 roky. Během této doby se pozice stránek měnila. Někdy si polepšily. Jindy naopak. Tyto změny pozic nebyly nijak dramatické. Provedení SEO neznamená pevnou pozici na několik let. Výrazné změny v pozicích záleží především na změně algoritmů vyhledávačů.

Nepoužívám zakázané SEO techniky, které dříve či později Vaší stránce uškodí.

PPC - platby za kliknutí

Jak funguje PPC?

Jako příklad opět uvedu firmu, která se zabývá ustájením koní. Tato firma se rozhodla, že využije reklamního systému Sklik. Její reklama se bude objevovat v pravém sloupci výsledků vyhledávání na určité klíčové slovo - v tomto případě "ustájení koní" (viz. obrázek). Pokud člověk, hledající ustájení koní klikne na PPC reklamu firmy, přesměruje se na její webové stránky. V tuto chvíli se z předem nabitého kreditu v PPC kampani strhne stanovená cena. Cena za návštěvníka je v řádu korun. Neplatí se tedy za zobrazení reklamy, ale až za klik, který uskuteční hledající.

ukazka
Pro zvětšení klepněte na obrázek.

Získejte nové zájemce o Vaše služby již za několik korun

Pokud Vás tento systém reklam zaujal, kontaktujte mě a já se postarám o založení a správu Vaší kampaně.

Pro zaslání cenové kalkulace níže zaškrtněte typ požadované služby, blíže specifikujte a připojte svůj email.