-> Skočit rovnou na obsah

Webdesign

Webové stránky

Velice důležité je myslet při návrhu stránek na to, jak se budou návštěvníkům používat. Klademe velký důraz na přehlednost, která přinese návštěvníkům intuitivnější ovládání vašeho webu.

Jednoduché, přehledné a efektivní. Takový je cíl naší tvorby. Snažíme se o to, aby web nekladl návštěvníkovi žádné překážky a on mohl tak rychle najít požadované informace případně objednat si vaši službu či zboží.
Můžete se také podívat, jak probíhá spolupráce

Internetové obchody

Nechte si u nás vytvořit webový obchod, který se bude zákazníkům dobře používat. Vše oblečeme do originálního designu a samozřejmostí jsou i podrobné statistiky a přehledy objednávek atd. Záleží jen na Vás, nad čím vším chcete mít kontrolu.

Redesign starých stránek

Chcete hodit své staré stránky do nového kabátu? Přepracovat strukturu či obsah? Ať už potřebujete změnit celý design nebo pouze zkrášlit některé části, neváhejte se na mě obrátit.

Spolupráce s firmou ANTstudio.cz

ANTstudio.cz Pokud hledáte pro tvorbu webových stránek nebo eshopů větší a spolehlivou firmu, mohu osobně doporučit firmu ANTstudio.cz, která má sídlo v Plzni a obchodní zastoupení v Praze a Karlových Varech.
Firma ANTstudio nabízí kromě tvorby webů a internetových obchodů také internetový marketing a optimalizaci pro vyhledávače - SEO.

Pro zaslání cenové kalkulace níže zaškrtněte typ požadované služby, blíže specifikujte a připojte svůj email.